Aktualności

Kolejny brak punktów...

• autor: kolkaa, 2016-04-26 17:11

Relacja w rozwinięciu.

W rozegranym w ubiegłą niedziele meczu nasz zespół zanotował kolejną porażkę z rzędu, tym razem ulegliśmy naszej imiennicze z Jaślisk 1-0.

Początek  meczu to przewaga drużyny przeciwnika , goście wyszli na prowadzenie już w 2 minucie ,po zamieszaniu w polu karnym piłkę z bliskiej odległości pakuje zawodnik przyjezdnych. W tym dniu pogoda nie sprzyjała przez co oglądaliśmy dużo brzydkich fauli czego skutkiem były upomnienia od sędziego w postaci żółtych kartek, w około 30 minucie zawodnik gości otrzymuje drugą kartkę i wylatuje z boiska, od tego momentu nasza drużyna ruszyła do przodu, chcą wyrównać stan meczu jednak tego dnia w poczynaniach naszych zabrakło wykończenia, dwóch świetnych sytuacji nie wykorzystał K.Baniak, swoje szanse mieli też Remik Pisula i Łukasz Laskoś. Znakomita szansę nasi gracze mieli w około 85 minucie kiedy to sędzia za niesportowe zachowanie bramkarza gości odgwizdał rzut wolny pośredni około 3 m od linii bramkowej, w tej sytuacji bramkę próbował zdobyć Kapitan naszego  zespołu Piotrek Michalski jednak fatalnie skiksował i nie trafił w bramkę. Przez większość meczu drużyna z Jaślisk była zamknięta na własnej połowie, od czasu do czasu wyprowadzała kontry, które były gaszone przez naszą obronę lub piłka lądowała w rękach dobrze dysponowanego tego dnia naszego bramkarza. Wynik na pewno nie jest sprawiedliwy, szkoda tego meczu ponieważ była to świetna szansa na przełamanie zabrakło jednak skuteczności. W następnej kolejce udamy się do Lubatowej aby powalczyć o pierwsze punkty w tej rundzie które są nam bardzo potrzebne.

Skład:P.Smolik-B.Jasłowski,K.Zuzak(60 min. M.Malczewski),P.Giemza,R.Flejma-W.Michalski,K.Baniak,P.Michalski(C),M.Zając(70 min. T Klatka.),D.Bracławicz( 10 min. T.Flejma)(50 min. Ł.Laskoś,R.Pisula.

• Komentarzy [9]
  • czytano: [774]

autor: ~Shaker 0,7 2016-04-26 20:42:32

avatar Kolkaa ? chyba byłeś na innym meczu , albo rzeczywiście masz kolkę i cię brzuch boli . Poza tym relacja z błędami i na poziomie ( w około ) gimnazjum !

autor: ~Autor 2016-04-26 22:09:07

avatar To że są błędy to wiem ale o ci ci chodzi z meczem to nie wiem ?😅

autor: ~heh 2016-04-27 14:04:54

avatar Jeżeli tak na nas siedzieliście to dlaczego przegraliście? Co powiesz na temat sędziowania Drogi Autorze? Niestety ja na temat pracy arbitrów wolę się nie wypowiadać. Nasz szanse kończyły się na waszej obronie tak? A gdzie nasza poprzeczka, gdzie 2 sytuacje sam na sam? Oczywiście nie zaprzeczam, że to wy mieliście przewagę w grze piłką ale szczerze? Dopóki graliśmy w 11 nie mieliście nic do powiedzenia. Fakt faktem, czerwona kartka się należała. Należała się też dla waszego kapitana za świetną grę łokciami, ale jak już wcześniej napisałem o sędziowaniu nie mam zamiaru się wypowiadać.
Także życzę powodzenia w kolejnych meczach i w następnych relacjach proszę być bardziej obiektywny Panie Autorze ;)

autor: ~autor 2016-04-27 14:15:48

avatar jest napisane że mieliście sporą przewagę na początku a nasza drużyna ruszyła do przodu dopiero w 30 minucie kiedy graliśmy w przewadze, fakt mieliście sytuację sam na sam po kontrach ale tak jak napisałem nasz bramkarz ochraniał nas od straty bramek ;) a o sędziowaniu się nie wypowiadam ponieważ twierdzę że to co robi sędzia zostaje na boisku ponieważ w B klasie nie ma powtórek i nie jestem w stanie czegoś o tym napisać. Pozdrawiam

autor: ~obiektywny 2016-04-27 16:04:47

avatar Jaka klasa tacy sędziowie, niestety dostaliśmy jedną z najgorszych obsad wśród arbitrów więc nie ma sie co dziwić... mecz walki, wiadomo że Świerzowa może czuć spory niedosyt ale tak się gra w "dziesiątkę" solidna obrona i próby kontr, na ogromny "+" Piotrek Michalski jak zwykle wielkie serce do gry ! miło było zagrać tutaj ponownie :) z całego serca powodzenia życzę !!

autor: ~suma 2016-04-27 21:54:38

avatar gra grą, ale punkty uciekają :) można grać pięknie i przegrać 1:0 w 90 minucie z ostatnią drużyną... Wynik idzie w świat, styl gry rzadko się pamięta na koniec sezonu... Żeby wygrywać trzeba zacząć strzelać bramki a tych jak na lekarstwo w tej rundzie, napastnicy muszą się bardziej o to postarać i będzie wszystko ok :) Także najwyższa pora się obudzić i zacząć zdobywać punkty potrzebne do utrzymania bo już prawie wszyscy z dołu tabeli doskoczyli do nas na 3 punkty w tą niedzielę muszą być jakieś punkty bo inaczej będzie dno tabeli.. Do boju panowie i powodzenia w Lubatowej:) PS. skopcie im dupy :D

autor: ~Jarni Jasiołka 2016-04-28 04:32:30

avatar Nasza drużyna mimo gry w osłabieniu pokazała charakter i mimo, że nie było łatwo zasłużenie wygrała. Jasiołka Jaśliska Pany! Naszej imienniczce życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

autor: ~Dwór Kombornia 2016-04-28 09:40:38

avatar Jarni z Jaślisk swoim wpisem przypomniałeś mi czasy dzieciństwa " pany" hehe daj spokój:) pozdrawiam i życzę awansu

autor: ~Pole koło Krosna 2016-04-28 22:10:41

avatar No tak , pany to tylko z dworu , ha ha ha.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.