Sport.pl

Aktualności

3 punkty zostały w Lubatowej

• autor: kolkaa, 2024-04-17 15:19

XV kolejka nie okazała się szczęśliwa dla naszego zespołu. W spotkaniu wyjazdowym ulegliśmy wiceliderowi rozgrywek LKS Lubatowa 1:0 (0:0). Gola straciliśmy w 55 min. z rzutu karnego.

Skład: Jastrzębski - Kisiołek, Giemza, Mosoń, Paćkowski (65, Szmist) - Sieńko, Michalski, Lech, Bęben - Wrona (60, Smolik), Zuzak (46, Skiba).

Mecz nie był zbyt porywającym widowiskiem. Dużo gry w środku pola z której niewiele wynikało. Silny wiatr wywiewał często piłkę poza pole gry na wąskim stadionie. Lepiej wyglądali gospodarze, ale nic z tego nie wynikało i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Warto zaznaczyć, że Lubatowa trafiła do siatki w 35 min., ale z pozycji spalonej i gol nie został uznany. Druga połowa zaczęła się dla nas tak samo źle jak w poprzedniej kolejce, bo od straty gola. W 55 min. napastnika miejscowych sfaulował nasz bramkarz Szymon Jastrzębski i sędzia podyktował jedenastkę. Jej pewnym egzekutorem okazał się Parylak. Na piętnaście minut przed końcem powinniśmy doprowadzić do remisu, ale silny strzał Smolika z rzutu wolnego uderzył w słupek. Do końca meczu nie mieliśmy klarownych okazji do wyrównania i przegrywamy 1:0. Punktów musimy szukać zatem w kolejnych meczach. Do usłyszenia i zobaczenia :)

Jasiołka - Guzikówka 1-2

• autor: kolkaa, 2024-04-08 10:45

We wczoraj rozegranym meczu XIV kolejki rozgrywek ulegliśmy Guzikówce Krosno 1:2 (1:0). Gola dla naszego zespołu zdobył Piotr Michalski w 29 minucie, najlepszy tego dnia zawodnik na boisku.

Skład Jasiołki: Jastrzębski - Kisiołek, Giemza, Mosoń, Paćkowski (46, Szmist) - Gydziak, Michalski, Wiklowski (85, Smoła), Lech - Zuzak, Skiba.

W pierwszej połowie byliśmy stroną minimalnie lepszą. Na prowadzenie wyprowadził nas Piotr Michalski uderzeniem głową  w 29 min. meczu. Za chwilę powinno być 2:0, ale Patryk Lech zmarnował sytuację sam na sam. Goście mogli tuz przed przerwa doprowadzić do wyrównania, ale fantastycznie w bramce zachował się Jastrzębski. Po zmianie stron to Guzikówka przeważała i w 56 min. wyrównał Kurowski, wprowadzony 3 minuty wcześniej... Z każdą minutą przewaga przyjezdnych rosła, ale nie mieli jakiś stuprocentowych sytuacji i wydawało się, że mecz zakończy się remisem. Niestety, w pierwszej minucie doliczonego czasu gry straciliśmy bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego, który egzekwował Kuzianik, katastrofa. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zostawione zdrowie na boisku, kibicom za przybycie, a Guzikówce życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

XIV kolejka - inauguracja rundy wiosennej

• autor: kolkaa, 2024-04-06 23:01

W XIV kolejce rozgrywek na inaugurację rundy wiosennej zagramy na własnym stadionie z Guzikówką Krosno. Przeciwnicy w poprzedniej rundzie zgromadzili na swoim koncie 12 punktów i generalnie grali w kratkę. Ostatnie spotkanie pomiędzy naszymi zespołami zakończyło się naszą wygraną 4:0. Bylibyśmy bardzo zadowoleni, gdyby i tym razem udało nam się zdobyć komplet punktów.

Początek meczu - 7 kwietnia, w niedzielę o godz. 16:30 na stadionie w Świerzowej.

Sędziują: Zygmunt, Gruszka, Abram.

Wiosną bez Rotaru

• autor: kolkaa, 2024-04-06 22:59

Niestety, w rundzie rewanżowej w krośnieńskiej Klasie "B" zabraknie zespołu Rotaru Węglówka, który wycofał się z rozgrywek. Wszystkie wyniki zgodnie z regulaminem zostały anulowane. Miejmy nadzieje, że zobaczymy jeszcze drużynę z Węglówki na zielonych boiskach jesienią.

Zmiany w kadrze zespołu

• autor: kolkaa, 2024-04-06 22:33

Przed rundą wiosenną doszło do kilku zmian w kadrze naszego zespołu.
Szeregi Jasiołki zasilili: Zbigniew Mosoń (LKS Głowienka), Łukasz Zuzak (Polonia Kopytowa), Dominik Smolik (KS Szczepańcowa), Kamil Paćkowski (ostatnio Iskra Wróblik) oraz Arek Latkiewicz (Pasja Krosno).
Z drużyną pożegnali się: Remigiusz Pisula (Start Rymanów), Arek Wilk (wyjazd zagraniczny), Miłosz Wasilewski (koniec wypożyczenia z Nafty Jedlicze) oraz Bartłomiej Szela (Rędzinianka Wojaszówka).