LKS Jasiołka Świerzowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Jasiołka Świerzowa - KS Szczepańcowa 3:3
  • Jasiołka Świerzowa - Zorza Łęki Dukielskie 5:3
  •        

Zegar

Reklama

Logowanie

Kalendarium

29

07-2014

wtorek

30

07-2014

środa

31

07-2014

czwartek

01

08-2014

piątek

02

08-2014

sobota

03

08-2014

niedziela

04

08-2014

pon.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Jasiołka Świerzowa-Dębowczanka Dębowiec
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Aktualności

Zwycięstwo w drugim sparingu

  • autor: kolkaa, 2014-07-28 08:14

Jasiołka Świerzowa w swoim drugim sparingu przed sezonem pokonała na własnym boisku czołowy zespół B - klasowy Zorzę Łęki Dukielskie 5:3. Bramki dla naszej drużuny strzelali: Arkadiusz Wilk x3, Marek Kozubal i Mirosław Skiba.

Skład Jasiołki: Tadeusz Flejma - zawodnik testowany, Mirosław Skiba, Ryszard Flejma, Jan Gancarz - Wojciech Michalski, Piotr Michalski, Sławomir Preisner, zawodnik testowany - Marek Kozubal, Arkadiusz Wilk. Na zmiany wchodzili: Konrad Pranga, Bartłomiej Młocek, Remik Pisula, Paweł Giemza, Adrian Wityński, Paweł Wilk, Rafał Szczur


Remis w pierwszym sparingu

  • autor: kolkaa, 2014-07-20 06:44

W pierwszym przed sezonowym sparingu Jasiołka Świerzowa zremisowała z KS Szczepańcowa 3:3. Bramki dla naszej drużyny strzelali Marek Kozubal i Arkadiusz Wilk x2

Skład Jasiołki: Damian Kłusek - zawodnik testowany, Jan Gancarz, Ryszard Flejma, Piotr Michalski - Jarosław Cichoń, Wojciech Michalski, Tadeusz Flejma, zawodnik testowany - Marek Kozubal, Arkadiusz Wilk. Na zmiany wchodzili: Mirosław  Skiba, Arkadiusz Nowak, Konrad Pranga, Paweł Giemza, Adrian Wityński, Bartłomiej Młocek


Zaproszenie na turniej Oldboyów

  • autor: kolkaa, 2014-07-16 16:25

W niedzielę 20.07.2014 o godzinie 14:00 na stadionie w Świerzowej odbędzie się turniej oldboyów (+35). Wystąpią w nim drużyny ze Świerzowej, Zręcina, Żeglec i Szczepańcowej. Serdecznie zapraszamy na zawody i dopingowanie swoich drużyn.


Czwarte miejsce Jasiołki na turnieju o Puchar Wójta

  • autor: kolkaa, 2014-07-12 07:24

Jasiołka Świerzowa wywalczyła czwarte miejsce w turnieju o Puchar Wójta Gminy Chorkówka.

Skład Jasiołki : Damian Kłusek - Mirosław Skiba, Jan Gancarz, Ryszard Flejma, Jakub Szczur - Wojciech Michalski, Marek Kozubal, Sławomir Preisner, Tadeusz Flejma  - Arkadiusz Nowak, Arkadiusz Wilk  Na zmiany wchodzili: Konrad Pranga, Piotr Misiura, Michał Zając, Remik Pisula, Tomasz Borek, Paweł Giemza, Adrian Wityński


Zwycięstwo na koniec sezonu

  • autor: kolkaa, 2014-06-22 20:42

Jasiołka Świerzowa - LKS Lubatowa 4:2 Bramki dla Jasiołki strzelili: Arkadiusz Nowak, Arkadiusz Wilk x2, Marek Kozubal

Skład Jasiołki: Damian Kłusek - Mirosław Skiba, Jan Gancarz, Ryszard Flejma, Piotr Michalski - Wojciech Michalski, Jarosław Cichoń(80" Adrian Wityński), Tadeusz Flejma, Sławomir Preisner(15" Jakub Szczur) - Arkadiusz Wilk, Arkadiusz Nowak(30" Marek Kozubal 81" Paweł Giemza)


Archiwum aktualności


Treningi

WTOREK GODZ : 18:00

CZWARTEK GODZ : 18:00

PIĄTEK GODZ : 18:00

Treningi odbywają się na stadionie w Świerzowej Polskiej

Reklama

Najbliższe spotkanie

Jasiołka ŚwierzowaNafciarz Bóbrka
Jasiołka Świerzowa   Nafciarz Bóbrka
2014-08-10, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Jasiołka ŚwierzowaZorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Świerzowa 5:3 Zorza Łęki Dukielskie
2014-07-27, 16:00:00
Stadion w Świerzowej
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe
Jasiołka Świerzowa 3:3 KS Szczepańcowa
Jasiołka Świerzowa 5:3 Zorza Łęki Dukielskie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Jasiołka Świerzowa - Nafciarz Bóbrka
KS Szczepańcowa - Grodzisko Wietrzno
Orlew Suchodół - Beskid Posada Górna
Beskid Równe - Tornado Wrocanka
LKS Lubatowa - Iwełka Iwla
Rotar Węglówka - Orzeł Pustyny

Najnowsza galeria

Puchar Wójta Faliszówka 2014
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 225, wczoraj: 263
ogółem: 333 711

statystyki szczegółowe

Transfery

Jesień 2014

W kręgu zainteresowania:

Piotr Pernal - Polonia Kopytowa

Mateusz Malczewski - Victoria Dobieszyn

Damian Bracławicz - Tęcza Zręcin

Arkadiusz Latkiewicz - Victoria Dobieszyn

Przybyli:

Tadeusz Flejma, Sławomir Preisner, Kamil Trybus - z drużyny juniorów

Odeszli:

 -

 

 

 

 

 

 

Odtwarzacz

Sport.pl